Virš Vilniaus – purpurinis „Rinvest“ oro balionas

2022 06 20
Namukas

Šią vasarą pirmąsyk į dangų pakilo nekilnojamojo turto vystymo bendrovės „Rinvest“ oro balionas. Ryškus purpurinės spalvos balionas skraido tiek virš Vilniaus, tiek virš kitų Lietuvos vietų.

 

„Idėja turėti savo oro balioną gimė spontaniškai. Pagalvojome, kad visada smagu iš aukštai pažvelgti į magišką Vilnių ir iš naujo pamatyti įprastus miesto stogus, gatves, parkus ir skverus, ežerus ir upes. Nuo šiol mūsų komanda ir šiuo būdu dairysis sklypų naujiems būsto projektams, – džiaugiasi bendrovės „Rinvest“ vadovė Inga Račevska. – Be to, šiais metais švenčiame savo dešimtąjį gimtadienį – tai taip pat puiki proga papuošti miestą ryškiu balionu ir suteikti nuostabių akimirkų tiek skrendantiems, tiek stebintiems ant žemės.“

 

Oro balioną prižiūri ir pilotuoja patyrusi „Pramogos ore“ komanda ir daugiau nei 10 metų pilotavimo patirties turintis jos pilotas Justinas Čižius. 2014 m. įmonė organizavo vieną didžiausių Lietuvos karšto oro balionų čempionatų, o 2017 m. kovo 11 d. oro balionu pakėlė rekordinio 50 m ilgio Lietuvos vėliavą.

„Džiaugiamės, kad mūsų ir „Rinvest“ požiūriai sutapo ir mūsų balionų šeimą papildė dar vienas išskirtinis, puikios konstrukcijos ir aukštų techninių parametrų karšto oro balionas. Kartu su komanda kviečiame pakilti virš kasdienybės ir pasigrožėti miestu bei debesimis apačioje paliekant visus rūpesčius“, – sako „Pramogos ore“ vadovas ir pilotas Justinas Čižius.

 

Ar jau žvelgėte į Vilnių iš oro baliono? Jei dar ne, kviečiame ryškiam ir įsimintinam skrydžiui!