Paprasta tampa nepaprastais namais

Apie mus

Mes didžiuojamės tuo, ką darome, tai yra svarbi mūsų gyvenimo dalis – mes statome žmonėms jų laimės namus.

Ilgai ieškome neatrastų ir įdomių vietų, apgalvotai projektuojame ir kruopščiai statome, kad gyvenamoji aplinka būtų maksimaliai pritaikyta Jūsų gyvenimo būdui.

Namukas
Kuriame išskirtines erdves žmonėms ir miestui

Esame išradingi vystytojai – siekiame suderinti drąsias idėjas ir būtiną praktiškumą. Renkamės šiuolaikines ir patikimas technologijas, bet nepamirštame estetikos. Pasitelkdami inovatyvius sprendimus, patikimus partnerius ir rangovus, galime savo klientams pasiūlyti kokybiškus ir patrauklius projektus. Kuriame įkvepiančias, drąsias, laiko tėkmei atsparias erdves, darniai susiliejančias su aplinka.

Kuriame ilgalaikį santykį su klientais

Mes žinome klientų poreikius ir atidžiai jų klausomės viso kelio metu – nuo projekto pradžios iki pat įsikūrimo. Vertiname ir palaikome ryšį su jau esamais klientais, būname šalia, padedame įsikurti naujakuriams, suteikdami ypatingas privilegijas. Taip su būstus įsigijusiais žmonėmis kuriame ilgalaikę ir patikimą partnerystę.

Esame tarp didžiausių

Kaip mes augame

Mūsų pasiekimai

0

Įgyvendintų svajonių

Daugiau nei 2 500 įgyvendintų svajonių apie naują būstą.

0 m2

Džiaugsmo

65 400 kvadratinių metrų, pripildytų džiaugsmo akimirkų.

0

Įgyvendinti projektai

Nesibaigiantis vaikų juokas 37 įgyvendintuose projektuose.

0

Pastatytų butų

Beveik 700 butų, pilnų magiškų akimirkų.

0

Pastatytų kotedžų ir namų

Nesuskaičiuojamas kiekis valandų rytinės paukščių simfonijos šalia 309 mūsų pastatytų kotedžų ir namų.

Pasakojame

Kaip mes kuriame
savo ir Jūsų istorijas

Norime sukurti gerų istorijų kupinus namus Jums

Ypatingą dėmesį skirdami žmogui ir jo asmeniniams šiandienos poreikiams, ieškome individualių sprendimų ir siūlome Jums pritaikytas gyvenamąsias erdves. Jau esame įgyvendinę daugiau nei 30 sėkmingų projektų. Statydami būstus, galvojame apie būsimąjį gyventoją, jo poreikius ir kasdienybę, kuri mūsų būste turi būti patogesnė ir laimingesnė. Didžiuojamės, kad mūsų sukurtuose namuose geresne gyvenimo kokybe džiaugiasi jau daugiau nei 2 500 gyventojų.

Siekiame būti geriausi

Atkakliai dirbdami tapome vieni iš lyderiaujančių būsto vystytojų Vilniaus mieste. Turime ambicingų planų ir puikių idėjų. Drąsiai žvelgiame į ateitį, nes gerai suprantame klientų poreikius. Kartu su Jūsų svajonėmis nuolat augame ir tobulėjame.

Mūsų profesionalų komanda

Esame 30 narių aukštos kvalifikacijos, ambicinga ir mylinti savo darbą komanda. Atkakliai ieškome sprendimų, kaip tiesiog plytas paversti svajonių namais. Tvirtai tikime tuo, ką kuriame, priimame iššūkius, įsiklausome ir bendradarbiaujame, todėl neįmanomų sprendimų mums nėra.

(beje, gal nori prisijungti? rašyk!)

Mes nuolat:

  • Ieškome įdomių vietovių ir patrauklių sklypų.
  • Analizuojame rinkos tendencijas ir klientų poreikius bei lūkesčius.
  • Diskutuojame su partneriais apie inovatyvius statybų sprendimus.

Visada norime bei stengiamės būti geriausiais ir taip sukurti vertę aplinkai ir žmonėms!

Esame nariai

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asocijacija logotipas
Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociaciją (LNTPA)

Tai pelno nesiekianti organizacija, vienijanti ir atstovaujanti nekilnojamojo turto plėtotojams bei aktyviai prisidedanti prie darnios urbanizacijos. Socialiai atsakingos asociacijos nariai du kartus metuose inicijuoja „Būsto mugę“, aktyviai dalinasi žiniomis ir aktualijomis apie įvairius NT aspektus su visuomene, rūpinasi tinkamu NT plėtros teisiniu reglamentavimu ir jo įgyvendinimu.

Lietuvos žaliųjų pastatų tarnyba logotipas
Lietuvos žaliųjų pastatų taryba (LŽPT)

Tai pelno nesiekianti organizacija, aktyviai skatinanti tvarios aplinkos kūrimą ir inovacijas projektuojant, statant ir eksploatuojant žaliuosius pastatus Lietuvoje. Taryba vienija nekilnojamojo turto vystymo, konsultavimo, projektavimo bendroves, statybinių medžiagų gamintojus ir akademines institucijas. Lietuvos žaliųjų pastatų taryba sukūrė ir Lietuvos rinkai pritaikė pastatų tvarumo vertinimo standartą bei sertifikavimo sistemą, parengtą pagal pasauliniu mastu pripažintas tarptautines vertinimo metodikas.

Mūsų partneriai

Integruotas nekilnojamojo turto projektų analizės, koncepcijų ruošimo, statybų valdymo, rinkodaros ir pardavimo paslaugas teikianti komanda, kuri užtikrina vidutinių ir smulkių vystytojų projektų sėkmę.

Energinga ir kūrybinga architektų, inžinierių, interjero dizainerių, projektų valdymo profesionalų komanda. Įmonės atlieka visų grupių ir kategorijų statinių architektūrinį bei kompleksinį projektavimą, teikia projektų valdymo, statinių projekto vykdymo priežiūros, konsultavimo paslaugas.

Statybos bendrovė, besispecializuojanti gyvenamosios paskirties pastatų (daugiabučių, sublokuotų gyvenamųjų namų – kotedžų, individualių namų) statybos srityje. Įmonės sėkmingos veiklos pamatas – siūlomi optimalūs uždavinių sprendimo būdai, patikimos technologijos ir aukštos kvalifikacijos, kompetentingų specialistų komanda.

Pastatų betono fasadų sistemos KODERUS – 2 IN 1 gamintojas. Bendrovė fasadų gamyboje naudoja išskirtinę patentuotą technologiją, kai betonas sujungiamas su apšiltinimo medžiagomis. Dėl savo išskirtinių savybių sistema puikiai įvertinta architektų, NT vystytojų ir kitų pirkėjų.