„Rinvest“ – 10 metų!

2022 09 26
Namukas

Šiemet, rugpjūčio 20-ąją, nekilnojamojo turto vystymo bendrovei „Rinvest“ sukako 10 metų. Pasak bendrovės vadovų, pirmasis veiklos dešimtmetis žymi svarbų etapą – sėkmingą augimą ir įsitvirtinimą rinkoje.

„Per dešimtmetį tapome vieni didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų Vilniaus regione. Įgyvendinome 33 būsto projektus ir pastatėme 50 000 kv. m. Skaičiuojame, kad daugiau nei 2200 šeimų išpildėme svajonę turėti savo namus“, – sako bendrovės direktorė Inga Račevska.

Anot jos, šių rezultatų pavyko pasiekti ne tik dėl išsikeltų ambicingų tikslų, bet ir suburtos komandos – profesionalių darbuotojų, patikimų partnerių ir rangovų.

„Norėdami padėkoti ir drauge pasidžiaugti, darbuotojus bei partnerius, įmonės bičiulius pakvietėme į savo gimtadienio šventę. Vienam vakarui atidarėme „Rinvest TV“ kanalą ir apžvelgėme svarbiausius įmonės įvykius ir pasiekimus“, – pasakoja I. Račevska.

Vakaro metu netrūko staigmenų – svečius džiugino ne tik reportažai iš „Rinvest“ veiklos, bet ir ryškūs muzikos atlikėjų, šokėjų, baleto meistrų, oro akrobatų pasirodymai.

Nors nekilnojamojo turto sektorius pastaruoju laikotarpiu susiduria su daug iššūkių, bendrovės planai lieka ambicingi. „Per artimiausius kelerius metus sostinės rinkai planuojame pasiūlyti ekonominės ir vidutinės klasės būstus, kurių bendras plotas sieks daugiau nei 37 000 kv. m. Sparčiai augant naujai vystomų projektų skaičiui, prie komandos kviesime prisijungti daugiau savo srities specialistų“, – planus atskleidžia „Rinvest“ vadovė.

Dėkojame šiuos metus buvusiems ir esantiems su mumis!