Rinvest tapo Lietuvos nekilnojamo turto plėtros asociacijos LNTPA nare

2019 12 17
Namukas

UAB „Rinvest“ prisijungė prie nekilnojamojo turto vystymo lyderių ir papildė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos LNTPA narių gretas. Tai trečiadienį vykusiame posėdyje vienbalsiai patvirtino LNTPA valdyba.

Asociacijai šiuo metu priklauso daugiau nei 60 stipriausių Lietuvos nekilnojamojo turto vystytojų.

Pasak įmonės direktorės Ingos Račevskos, prisijungimas prie LNTPA veiklos įmonei suteiks naujų bendradarbiavimo galimybių.

„Džiaugiamės prisijungę prie organizacijos, kuri vienija stipriausius nekilnojamojo turto vystytojus Lietuvoje. Narystė šioje organizacijoje mums atveria daugiau galimybių tobulėjimui, bendradarbiavimui, žinių ir patirties dalinimuisi tarpusavyje. Per daugiau nei septynerius veiklos metus įgijome pakankamai daug ir įvairios patirties, todėl galime drąsiai dalintis savo gerąja verslo praktika su didele nekilnojamojo turto vystytojų bendruomene. Savo veikloje nestovime vietoje, nuolat tobulėjame, todėl ir patys ieškome, kur galėtume pasisemti naujų idėjų ir patirčių. Dalyvaudami asociacijos veikloje norime aktyviai prisidėti prie tvaresnės miestų aplinkos kūrimo“, – sakė Inga Račevska.

UAB „Rinvest“ procesų valdymo vadovo Andriaus Guzaičio teigimu, įsiliejimas į LNTPA buvo natūralus įmonės žingsnis, sąlygotas bendrų įmonės ir asociacijos vertybių.

„Mums artimos tokios LNTPA ir jos narių puoselėjamos vertybės, kaip sąžiningumas prieš klientą, ryšio ieškojimas su vystomų projektų kaimynais (gyventojais, verslu, bendruomenėmis), gyventojų gerovės kūrimas, pagarba projekto dalyviams. Jomis vadovaujamės nuo įmonės įkūrimo pradžios, todėl natūralu, kad nusprendėme prisijungti prie didelės nekilnojamojo turto vystytojų bendruomenės, besivadovaujančios tokiomis pačiomis vertybėmis, kaip ir mes“, – teigė Andrius Guzaitis.

UAB „Rinvest“ specializuojasi gyvenamojo būsto – daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų –  statybos sektoriuje. Šiuo metu įmonė siūlo būstus septyniuose jau pastatytuose ar statomuose daugiabučių namų bei sublokuotų individualių vienbučių gyvenamųjų namų projektuose.

Vieni naujausių nekilnojamojo turto vystytojo projektų – „Lazdynėlių namų“ ketvirtuoju etapu pastatytas mažaaukštės statybos daugiabučio projektas „Lazdynėlių 30“, besiribojantis su Bukčių mišku, taip pat Kašubų gatvėje, Kalnėnuose įgyvendintas 25-ių vienbučių sublokuotų namų kvartalo projektas „Kalnėnų kotedžai“.

UAB „Rinvest“ per savo veiklos metus nuo 2012 metų yra pastačiusi 91 000 kvadratinius metrus gyvenamųjų patalpų, o jos statytuose būstuose gyvena daugiau nei 3700 gyventojų.