Metai su „Riverland“: kokie jie buvo ir kas dar laukia?

2024 05 14
Namukas

Praėjus metams nuo oficialaus „Riverland“ starto, verta sustoti ir pasidžiaugti maloniais pasiekimais, kurie mūsų vystomam projektui padėjo tapti ne tik namais, bet ir darnios, modernios ir įtraukiančios bendruomenės simboliu.

Net ir snaudžiančioje NT rinkoje, nuo 2023 metų balandžio iki 2024 metų balandžio „Riverland“ projekte parduotas net 121 būstas (iš 276). Tai rodo ne tik didelį bendruomenės susidomėjimą, bet ir pasitikėjimą projekto kokybe bei jo išskirtinumu rinkoje.

Pardavimų pasiskirstymas pagal būstų tipą:
4 kambariai ir daugiau – 7 iš 42;
3 kambariai – 33 iš 56;
2 kambariai – 57 iš 117;
1,5 kambario – 16 iš 16;
1 kambario – 8 iš 45.

Keletas momentų, kurių projektas pasiekė per pastaruosius metus:

2023 metų balandį, projekto baigtumui siekiant 92 proc. (butų per kelis aukštus – 87-89 proc.), startuoja projekto pardavimai. Rinkai pasiūlome 235 tipinius butus ir 41 butą per kelis aukštus. Būsimi naujakuriai gali rinktis tiek butus su daline, tiek su pilna apdaila (tokių iš viso turėjome 17 proc.)

2023 metų gegužę pradėjome aplinkos apželdinimo darbus – konsultuodamiesi su dekoratyvinių augalų augintojais, medelynais ir kitais specialistais, atsakingai ir apgalvotai rinkome augalus projekto apželdinimui. Itin džiugu, kad dalis vietovėje augusių esamų pušų buvo išsaugotos ir dabar kuria kurorto jausmą. „Riverland“ gausu ir kitos žalumos, čia pasodinta net 14 skirtingų rūšių daugiau nei 2000 medžių ir krūmų.

2023 metų birželį patogesniems ir jaukesniems susitikimams su klientais projekte įrengėme pardavimų namuką, o į „Riverland“ gatveles išriedėjo Riverlandmobilis judėjimui projekto teritorijoje, kurios plotas siekia beveik keturis hektarus.

2023 metų liepą kvartale baigti laisvalaikio erdvių – mini golfo, lauko šachmatų bei sporto įrenginių – įrengimo darbai. Vasarą taip pat pradedami ir baigiami vaikų žaidimų aikštelių darbai. Šiandien „Riverland“ ne tik vilioja moderniais ir funkcionaliais sprendimais, bet ir kvėpuoja gamtos grožiu, prisidėdama prie gyventojų gerovės, kurią praturtina ir visai čia pat esantis Bukčių miškas ir tekanti Neris.

2023 metų lapkričio mėnesį Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) kartu su Darnios plėtros akademija rengiamas konkursas už „Už darnią plėtrą“ pristato ateities projektų kategoriją, kurioje varžosi ir „Riverland“ I ir II etapai.

2023 metus baigėme pasiekę 100 proc. baigtumą „Riverland“ I ir II projekto etapuose. Ir tai dar ne visos geros naujienos palydint senuosius metus. 2023 metų gruodžio mėnesį, platformos „CityNow“ duomenimis, projektas „Riverland“ tapo Nr. 2 geriausiai parduodamu projektu Vilniuje, ir pelnė geriausiai Lazdynėliuose per visus 2023 metus parduodamo projekto titulą.

Per metus nuo „Riverland“ pardavimų starto pradžios iki 2024 metų balandžio mėnesio didžiausio susidomėjimo projekte sulaukė 1,5 kambario butai (paskutinis buvo parduotas kovą), antroje vietoje daugiausiai parduodamų būstų sąraše – 3 kambarių butai.

Į antruosius pardavimo metus žengiame ne tik įtvirtinę savo pozicijas rinkoje, bet ir subūrę darnią laimingų žmonių bendruomenę, kuriai „Riverland“ – ne tik gyvenamoji erdvė, bet ir gyvenimo būdas.

Jau vasarą planuojama gauti statybos leidimą trečiajam projekto etapui, kuriame dominuos mažaaukštės statybos pastatai. Didžioji dalis pastatų numatomi dviejų aukštų su palėpėmis, kuriuose bus įrengiami komfortiški, erdvūs butai. Trečiasis etapas kursis ypatingai geroje vietoje – šio etapo teritoriją juosia net 200 metrų valstybinio Bukčių miško kaimynystės. Šiuo etapu bus pilnai užbaigtos kelerius metus trukusios projekto „Riverland“ statybos.

Ačiū, kad esate dalis šios kelionės!