Uzubaliu_namai_II_rinvest_4

Uzubaliu_namai_II_rinvest_4

Nekilnojamo turto vystymo bendrovės UAB Rinvest sublokuotų dvibučių gyvenamųjų namų projektas „Užubalių namai“, esantis Užubalių g. Tarandėje, sulaukė nemažo susidomėjimo. Projekte 2018 metų pirmą pusmetį pastatyta 24 butai,  96 proc. butų jau turi šeimininkus. Projektui sulaukus tokio susidomėjimo įmonė didina projekto apimtis ir šių metų pabaigoje pirkėjams pasiūlys dar 20 butų.

Pasak UAB Rinvest generalinės direktorės Ingos Račevskos, į projektą „Užubalių namai“ įmonė numato papildomai investuoti apie 1 mln eurų. „Šiuo metu projekte statomi butai yra A+ energinio naudingumo klasės, juose bus įrengta geoterminio šildymo sistema. Butai yra itin funkcionalaus išplanavimo, puikiai atliepiantys šeimos poreikius turėti maksimaliai išpildytas erdves.“ – projekto privalumus vardino I. Račevska.

Naujai statomi butai bus 56-57 m2 ploto, trijų kambarių. Pirmo aukšto butai su erdviomis terasomis, antro aukšto – su erdviais balkonais. Kiekvienam butui projekte priklauso po nemokamą automobilio vietą šalia įėjimo durų. Teritorija aptverta ir sutvarkyta.

Uzubaliu_namai_rinvest

„Projektas „Užubalių namai“ yra orientuotas į šeimas ir asmenis, pageidaujančius įsikurti atokiau nuo šurmulio, itin gausios kaimynystės ar intensyvaus eismo, tačiau nenorinčius nutolti nuo miesto. Kaimynystė yra apgyvendinta, greta – naujos statybos namai. Iki miesto centro vos 9 km (15 min). Puikus susisiekimas tiek automobiliu, tiek – viešuoju transportu.“ teigė projektą vystančius įmonės generalinė direktorė.

Projektas sparčiai juda pirmyn ir jau priimamos rezervacijos. Daugiau informacijos apie projektą galima rasti: http://rinvest.lt/old/vystomi-projektai/

©2020 Rinvest Visos teisės saugomos.

Log in with your credentials

Forgot your details?